Programació per dies

  • 18:00|22:30 MIM- exposició ELS GESTOS D’UN POBLE| Sala Exposicions
  • 18:00-22:00| Projecció de curtmetratge/ El club de la incertesa ABSÈNCIA| 18’| Sala Exposicions Els Porxets
  • 18:00| Fundació SASM- COLORS DE MIM| Pl.Ajuntament
  • 18:30| Jove Companyia Gerard Collins GHETTO| 20’| Escenari Pl.Ajuntament
  • 19:00| Classe Magistral “Claire Ducreux & Toni Mira” DANSA I TEATRE DE CARRER. DECLARACIÓ D’AMOR| 60’|C.M Bernat i Baldoví
  • 20:00| Jove Companyia Gerard Collins GHETTO| 20’|Escenari Pl.Ajuntament
  • 21:00| Baldo Ruiz & Paloma Calderón (Sevilla)-CORTEJO (Primera a la CV)| 15’|Claustre Espai Joan Fuster
  • 22:30| Animal Religion (Catalunya) FANG| 50’| C.M Bernat i Baldoví
  • 00:00| Cia Vaques (Astúries, Catalunya, Iparralde) YEORBAYU (Primera a la CV)| 50’| Escenari Pl.Ajuntament
  • 17:30|18:00 Ponten Pie (Catalunya)/ ÁRTICA| Pl. del molins de la vila
  • 18:00|22:00| MIM- exposició ELS GESTOS D’UN POBLE| Sala Exposicions
  • 18:00-22:00| Projecció de curtmetratge/ El club de la incertesa ABSÈNCIA| 18’| Sala Exposicions Els Porxets
  • 18:00| Acrobàcia Mínima (Alacant)-SEU-TE| 50’| Pl.Ajuntament
  • 19:00| Ponten Pie (Catalunya)/ ÁRTICA| 55’|Pl. del molins de la vila
  • 19:00| Slow-Olow- ESCARGOTS (EStrena a la CV)| 50’| Ateneu Sueco del Socorro
  • 19:50| Mayte Olmedilla (Castella la Manxa) MIM’S MOMENTS|8’| Sorpresa
  • 20:00| Acrobàcia Mínima (Alacant)-SEU-TE| 50’| Pl.Ajuntament
  • 20:00| Off.MIM MAG CRISTIAN| 50’|Cafeteria/Restaurant Sequial 20
  • 20:30| Ponten Pie (Catalunya)-ÁRTICA| 55’|Pl. del molins de la vila
  • 22:00| Ponten Pie (Catalunya)-ÁRTICA| 55’|Pl. del molins de la vila
  • 22:20| Mayte Olmedilla (Castella la Manxa) MIM’S MOMENTS|8’| Sorpresa
  • 22:30| Cia Vaques (Astúries, Catalunya, Iparralde) YEORBAYU (Primera a la CV)| 50’| Escenari Pl.Ajuntament
  • 23:30| Off-MIM. PABLO CARRASCOSA| 45’| Quatre copes Local
    • 17:30| Ponten Pie (Catalunya)/ ÁRTICA| 55’|Pl. del molins de la vila
    • 18:00|22:30 MIM-exposició ELS GESTOS D’UN POBLE| Sala Exposicions
    • 18:00-22:00| Projecció de curtmetratge/ El club de la incertesa ABSÈNCIA| 18’| Sala Exposicions Els Porxets
    • 18:00-22:00| Lila Jocs Reciclats (Illes Balears)-CAMBIAR DE CARA (Estrena a la CV) | 3h|Pl.Ajuntament.
    • 18:00| Slow-Olow- ESCARGOTS (Estrena a la CV)| 50’| Ateneu Sueco del Socorro
    • 18:00| VMayte Olmedilla (Castella la Manxa) MIM’S MOMENTS|8’| Sorpresa
    • 18:30| Cie. Claire Ducreux (França-Catalunya) AVEC LE TEMPS|30’| Escenari Pl.Ajuntament
    • 19:00| Ponten Pie (Catalunya)/ ÁRTICA| 55’|Pl. del molins de la vila
    • 19:00| Pepa Cases Dansa-Teatre (Vila.Real)-VOLAT| 30’| Itinerant Pl.Ajuntament
    • 19:45| Teatro Só (Portugal-Alemanya) SÓMENTE (Estrena a la CV)| 25’| Plaça Rosanes
    • 20:00| Off.MIM-MAG CRISTIAN| 50’| Cafeteria/Restaurant Sequial 20
    • 20:00| Slow-Olow- ESCARGOTS (Estrena a la CV)| 50’| Ateneu Sueco del Socorro
    • 20:15| Acció MIM-taller/Laia Alsina Riera LA PROCESSÓ VA PER DINS| 30’| Pl dels molins de la Vila
    • 20:30| Ponten Pie (Catalunya)/ ÁRTICA| 55’|Pl. del molins de la vila
    • 20:45| La FAM- FELIÇ 30 MIM-ANIVERSARI| 30’|Itinerant-Final Pl. Sant Pere
    • 21:20| Mayte Olmedilla (Castella la Manxa) MIM’S MOMENTS|8’| Sorpresa
    • 21:30| Cie. Claire Ducreux (França-Catalunya) AVEC LE TEMPS|30’| Escenari Pl.Ajuntament
    • 22:00| Ponten Pie (Catalunya)-ÁRTICA| 55’|Pl. del molins de la vila
    • 22:50| Mayte Olmedilla (Castella la Manxa) MIM’S MOMENTS| 8’| Sorpresa
    • 23:00| Guillem Albà (Catalunya) CALMA| 60’| C.M Bernat i Baldoví
    • 23:00| Cirque Inextremiste (França) EXTENSION| 60’| Poliesportiu Cobert
    • 00:30| Off MIM CIA PELIA I PELU| 50’| Casal Falla Bernat Alinyo
  • 17:30| Cia. Maduixa (Sueca) | 40’|Casal Multiusos
  • 18:00| Motionhouse & NoFit State Circus (Regne Unit) BLOCK|40’| Plaça Sant Pere
  • 18:00-22:30| MIM- exposició ELS GESTOS D’UN POBLE| Sala Exposicions
  • 18:00-22:00| Lila Jocs Reciclats (Illes Balears)-CAMBIAR DE CARA (Estrena a la CV) | 3h|Pl.Ajuntament.
  • 18:45| Brodas Bros(Catalunya- SOLO2|30’| Plaça de l’Ajuntament
  • 19:00| Baldo Ruiz & Paloma Calderón (Sevilla) CORTEJO (Primera a la CV)| 15’| Claustre Espai Joan Fuster
  • 19:15| Acció MIM-taller/Laia Alsina Riera LA PROCESSÓ VA PER DINS| 30’| Pl dels molins de la Vila
  • 19:30| Campi qui pugui (Catalunya) ASTEROID| 30’ |Placeta Fonda
  • 19:45| La FAM- FELIÇ 30 MIM-ANIVERSARI| 30’|Itinerant-Final Pl. Sant Pere
  • 20:15| Teatro Só (Portugal-Alemanya) SÓMENTE (Estrena a la CV)| 25’| Plaça Rosanes
  • 20:20| Mayte Olmedilla (Castella la Manxa) MIM’S MOMENTS|8’| Sorpresa
  • 20:30| Titoyaya Dansa (València) SOCIAL ANIMAL| 22’|Escenari Pl.Ajuntament|
  • 21:00| Motionhouse & NoFit State Circus (Regne Unit) BLOCK|40’| Plaça Sant Pere
  • 21:45| Campi qui pugui (Catalunya) ASTEROID| 30’ |Placeta Fonda|
  • 22:00| Kukai & Brodas Bros (País Basc-Catalunya) TOPA| 30’| Escenari Pl.Ajuntament
  • 22:50| Mayte Olmedilla (Castella la Manxa) MIM’S MOMENTS|8’| Sorpresa
  • 23:00| Guillem Albà (Catalunya) CALMA| 60’| C.M Bernat i Baldoví
  • 23:00| Cirque Inextremiste (França) EXTENSION| 60’| Poliesportiu Cobert
  • 23:30| Titoyaya Dansa (València) SOCIAL ANIMAL| 22’|Escenari Pl.Ajuntament|
  • 00:30| Xarxa Teatre (Vila-real) VELES E VENTS| 50’| Plaça Jaume I
  • 11:00| Off.MIM Tallerato CUANDO EL SOL SE VA A DORMIR| 30’| Bar Els Porxets El nuvolet
  • 11:30| Off-Mim Paco Giménez TALLER BESTIARIO| 30’|Bar Els Porxets-El nuvolet
  • 11:30-14:00| MIM- exposició ELS GESTOS D’UN POBLE| Sala Exposicions
  • 11:30-14:00| Projecció de curtmetratge/ El club de la incertesa ABSÈNCIA| 18’| Sala Exposicions Els Porxets
  • 11:30| Cia. Maduixa (Sueca) | 40’|Casal Multiusos
  • 12:00| L’Horta Teatre BOLA| 30’|Casal Jove
  • 13:00| Cia. Maduixa (Sueca) | 40’|Casal Multiusos
  • 16:30| Off.MIM Tallerato CUANDO EL SOL SE VA A DORMIR| 30’| Bar Els Porxets El nuvolet
  • 17:00| L’Horta Teatre BOLA| 30’|Casal Jove
  • 17:30| Off-Mim Paco Giménez TALLER BESTIARIO| 30’|Bar Els Porxets-El nuvolet
  • 18:30-20:30| MIM- exposició ELS GESTOS D’UN POBLE| Sala Exposicions
  • 18:00-20:30| Projecció de curtmetratge/ El club de la incertesa ABSÈNCIA| 18’| Sala Exposicions Els Porxets
  • 18:00| L’Horta Teatre BOLA| 30’|Casal Jove
  • 18:00| Yllanna (Madrid) GAG MOVIE|90’| CM Bernat i Baldovi
  • 20:30| Yllanna (Madrid) GAG MOVIE|90’| CM Bernat i Baldovi