31

15-19 // SEPT // 2021

31

15-19 // SEPT // 2021

PROGRAMACIÓN //

HORA ESPECTÁCULO LUGAR DURACIÓN EDAD PRECIO
Pinzellades de Mim
Escola d’Art Escultor Beltran
Plaça de l'Ajuntament
60'
TP
-
18:30h
Classe Magistral
Luis Torreão
CM Bernat i Baldoví
60'
TP
3€
19:00h
El gran final
Bucraá Circus
Sequer Casal Jove
40'
TP
-
20:00h
Cheval
Laura Valero
Espai Joan Fuster
40'
+12
5€
20:30h
La llum del Mim
Radiante (Instal·lació)
Plaça de l’Ajuntament
-
TP
-
22:00h
Déjà vu
Cia. Manolo Alcántara
CM Bernat i Baldoví Sala A
60'
+12
10€/12€
23:30h
El gran final
Bucraá Circus
Sequer Casal Jove
40'
TP
-
HORA ESPECTÁCULO LUGAR DURACIÓN EDAD PRECIO
Pinzellades de Mim
Plaça de l'Ajuntament
60'
TP
-
18:30h
Classe Magistral
CM Bernat i Baldoví
60'
TP
3€
19:00h
El gran final
Sequer Casal Jove
40'
TP
-
20:00h
Cheval
Espai Joan Fuster
40'
+12
5€
20:30h
La llum del Mim
Plaça de l’Ajuntament
-
TP
-
22:00h
Déjà vu
CM Bernat i Baldoví Sala A
60'
+12
10€/12€
23:30h
El gran final
Sequer Casal Jove
40'
TP
-
HORA ESPECTÁCULO LUGAR DURACIÓN EDAD PRECIO
18:00h
Presentació del projecte del
Mapa Teatral del País Valencià
Casa de la Cultura
40'
TP
-
18:30h
Water falls
La Mecànica & Mime Prague
Sequer Casal Jove
35'
TP
-
19:00h
Inndividu(e)s
Cia. Arsènika
CM Bernat i Baldoví Sala B
60'
+16
5€
19:30h
Si tu n’étais pas de marbre…
Compagnie Hippocampe
Plaça dels Molins de la Vila
30’
+7
2€
19:30h
Water falls
La Mecànica & Mime Prague
Sequer Casal Jove
35'
TP
-
20:00h
Cheval
Laura Valero
Espai Joan Fuster
40'
+12
5€
20:30h
La llum del Mim
Radiante (Instal·lació)
Plaça de l’Ajuntament
-
TP
-
21:00h
Si tu n’étais pas de marbre…
Compagnie Hippocampe
Plaça dels Molins de la Vila
30'
TP
2€
21:00h
Inndividu(e)s
Cia. Arsènika
CM Bernat i Baldoví Sala B
60'
+16
5€
22:30h
Migrāre
Cia. Maduixa
Molí dels Passiegos
40'
+12
2€
HORA ESPECTÁCULO LUGAR DURACIÓN EDAD PRECIO
18:00h
Presentació del projecte del
Mapa Teatral del País Valencià
Casa de la Cultura
40'
TP
-
18:30h
Water falls
Sequer Casal Jove
35'
TP
-
19:00h
Inndividu(e)s
CM Bernat i Baldoví Sala B
60'
+16
5€
19:30h
Si tu n’étais pas de marbre…
Plaça dels Molins de la Vila
30’
+7
2€
19:30h
Water falls
Sequer Casal Jove
35'
TP
-
20:00h
Cheval
Espai Joan Fuster
40'
+12
5€
20:30h
La llum del Mim
Plaça de l’Ajuntament
-
TP
-
21:00h
Si tu n’étais pas de marbre…
Plaça dels Molins de la Vila
30'
TP
2€
21:00h
Inndividu(e)s
CM Bernat i Baldoví Sala B
60'
+16
5€
22:30h
Migrāre
Molí dels Passiegos
40'
+12
2€
HORA ESPECTÁCULO LUGAR DURACIÓN EDAD PRECIO
18:00h
Blanko
JOHNman
Claustre del Convent
30'
TP
-
18:00h
Playtime
Nacho Diago Producciones en La Luna
CM Bernat i Baldoví Sala B
55'
TP
5€
19:00h
Jet lag
Iluya
Sequer Casal Jove
45'
TP
-
19:30h
Sabordage!
La Mondiale Générale
Plaça dels Molins de la Vila
35’
+6
2€
20:00h
Blanko
JOHNman
Claustre del Convent
30'
TP
-
20:00h
Crisálida
Antes Collado
Espai Joan Fuster
55'
+16
5€
20:30h
La llum del Mim
Radiante (Instal·lació)
Plaça de l’Ajuntament
-
TP
-
20:30h
R(Minds)
Institut Valencià de Cultura
Pàrquing Bassetes
60'
TP
-
21:00h
Mr. Blue Sky
La Fam Teatre
Escola Jardí de l’Ateneu
40'
TP
-
22:30h
Jet lag
Iluya
Sequer Casal Jove
45'
TP
-
22:30h
Greenpiss
Producciones Yllana
Poliesportiu Cobert
90'
+16
12€
22:30h
4x4: Ephemeral architectures
Gandini Juggling
CM Bernat i Baldoví Sala A
65'
+8
10€/12€
23:45h
Migrāre
Cia. Maduixa
Molí dels Passiegos
40'
+12
2€
HORA ESPECTÁCULO LUGAR DURACIÓN EDAD PRECIO
18:00h
Blanko
Claustre del Convent
30'
TP
-
18:00h
Playtime
CM Bernat i Baldoví Sala B
55'
TP
5€
19:00h
Jet lag
Sequer Casal Jove
45'
TP
-
19:30h
Sabordage!
Plaça dels Molins de la Vila
35’
+6
2€
20:00h
Blanko
Claustre del Convent
30'
TP
-
20:00h
Crisálida
Espai Joan Fuster
55'
+16
5€
20:30h
La llum del Mim
Plaça de l’Ajuntament
-
TP
-
20:30h
R(Minds)
Pàrquing Bassetes
60'
TP
-
21:00h
Mr. Blue Sky
Escola Jardí de l’Ateneu
40'
TP
-
22:30h
Jet lag
Sequer Casal Jove
45'
TP
-
22:30h
Greenpiss
Poliesportiu Cobert
90'
+16
12€
22:30h
4x4: Ephemeral architectures
CM Bernat i Baldoví Sala A
65'
+8
10€/12€
23:45h
Migrāre
Molí dels Passiegos
40'
+12
2€
HORA ESPECTÁCULO LUGAR DURACIÓN EDAD PRECIO
18:00h
A la fresca
Cia. Anna Confetti
Escola Jardí de l’Ateneu
30'
TP
-
18:00h
Blanko
JOHNman
Claustre del Convent
30'
TP
-
18:00h
Playtime
Nacho Diago Producciones en La Luna
CM Bernat i Baldoví Sala B
55'
TP
5€
18:30h
Fisura
Murmuyo
Sequer Casal Jove
45'
TP
-
18:30h
Crisálida
Antes Collado (Instal·lació)
Espai Joan Fuster
-
+16
-
19:30h
Migrāre
Cia. Maduixa
Molí dels Passiegos
40'
+12
2€
19:30h
A la fresca
Cia. Anna Confetti
Escola Jardí de l’Ateneu
30'
TP
-
20:00h
Blanko
JOHNman
Claustre del Convent
30'
TP
-
20:30h
Greenpiss
Producciones Yllana
Poliesportiu Cobert
90'
+16
12€
20:30h
O2 (Oxígeno)
PIA Projectos de Intervenção Artística
Pàrquing Bassetes
50'
+7
-
20:30h
La llum del Mim
Radiante (Instal·lació)
Plaça de l’Ajuntament
-
TP
-
20:30h
L’odissea de Latung La La
David Ymbernón & El més petit
Casal Jove
35'
TP
5€
21:00h
A la fresca
Cia. Anna Confetti
Escola Jardí de l’Ateneu
30'
TP
-
22:00h
Fisura
Murmuyo
Sequer Casal Jove
45'
TP
-
22:30h
Sabordage!
La Mondiale Générale
Plaça dels Molins de la Vila
35'
+6
2€
22:30h
4x4: Ephemeral architectures
Gandini Juggling
CM Bernat i Baldoví Sala A
65'
+8
10€/12€
23:15h
Migrāre
Cia. Maduixa
Molí dels Passiegos
40'
+12
2€
00:15h
Perceptions
Cie. Bivouac
CEIP Cervantes
50'
TP
-
HORA ESPECTÁCULO LUGAR DURACIÓN EDAD PRECIO
18:00h
A la fresca
Escola Jardí de l’Ateneu
30'
TP
-
18:00h
Blanko
Claustre del Convent
30'
TP
-
18:00h
Playtime
CM Bernat i Baldoví Sala B
55'
TP
5€
18:30h
Fisura
Sequer Casal Jove
45'
TP
-
18:30h
Crisálida
Espai Joan Fuster
-
+16
-
19:30h
Migrāre
Molí dels Passiegos
40'
+12
2€
19:30h
A la fresca
Escola Jardí de l’Ateneu
30'
TP
-
20:00h
Blanko
Claustre del Convent
30'
TP
-
20:30h
Greenpiss
Poliesportiu Cobert
90'
+16
12€
20:30h
O2 (Oxígeno)
Pàrquing Bassetes
50'
+7
-
20:30h
La llum del Mim
Plaça de l’Ajuntament
-
TP
-
20:30h
L’odissea de Latung La La
Casal Jove
35'
TP
5€
21:00h
A la fresca
Escola Jardí de l’Ateneu
30'
TP
-
22:00h
Fisura
Sequer Casal Jove
45'
TP
-
22:30h
Sabordage!
Plaça dels Molins de la Vila
35'
+6
2€
22:30h
4x4: Ephemeral architectures
CM Bernat i Baldoví Sala A
65'
+8
10€/12€
23:15h
Migrāre
Molí dels Passiegos
40'
+12
2€
00:15h
Perceptions
CEIP Cervantes
50'
TP
-
HORA ESPECTÁCULO LUGAR DURACIÓN EDAD PRECIO
11:30h
L’odissea de Latung La La
David Ymbernón & El més petit
Casal Jove
35'
TP
5€
17:00h
L’odissea de Latung La La
David Ymbernón & El més petit
Casal Jove
35'
TP
5€
13:00h
L’odissea de Latung La La
David Ymbernón & El més petit
Casal Jove
35'
TP
5€
18:00h
Crisálida
Antes Collado (Instal·lació)
Espai Joan Fuster
-
+16
-
18:30h
Around the world
Brodas Bros
CM Bernat i Baldoví Sala A
75'
TP
6€
19:30h
Fisura
Murmuyo
Sequer Casal Jove
45'
TP
-
20:30h
Greenpiss
Producciones Yllana
Poliesportiu Cobert
90'
+16
12€
HORA ESPECTÁCULO LUGAR DURACIÓN EDAD PRECIO
11:30h
L’odissea de Latung La La
Casal Jove
35'
TP
5€
17:00h
L’odissea de Latung La La
Casal Jove
35'
TP
5€
13:00h
L’odissea de Latung La La
Casal Jove
35'
TP
5€
18:00h
Crisálida
Espai Joan Fuster
-
+16
-
18:30h
Around the world
CM Bernat i Baldoví Sala A
75'
TP
6€
19:30h
Fisura
Sequer Casal Jove
45'
TP
-
20:30h
Greenpiss
Poliesportiu Cobert
90'
+16
12€

ESPECTÁCULOS //

#MIM2021